store.bg - бързо, лесно и удобно
store.bg - бързо, лесно и удобно!
Грижа за клиента   |   За контакти
Начало   Книги    Детски книги    Книги за тийнейджъри    ...    The Sad Ghost Club 2 - Lize Meddings
Начало   Книги    ...    ...    Чуждоезични кни...  
Използваме бисквитки, за да осигурим възможно най-доброто преживяване в нашия уебсайт. За да работи store.bg правилно е необходимо съгласие с употребата им!
Детайлни настройки
Съгласен съм с бисквитките

The Sad Ghost Club 2


Lize Meddings

The Sad Ghost Club 2 - Lize Meddings - книга
Поръчай през телефона си сега.
Лесно е!
Цена:  26.00 лв.
Купи този и много други продукти с 15% отстъпка
при плащане с   
NewPay е нов начин за отложено плащане без оскъпяване. Избери отложено плащане с NewPay, при създаване на поръчката и ще получиш отстъпка 15% за всички ненамалени продукти.
 Доставка:
Доставка заСофияИзбери друго населено място
Цена за доставка2.90 лв. Безплатна доставка до адрес при поръчка над 75 лв.
Опция прегледДа, при всяка доставка.
Дати за доставка02‑02‑2023 г. или 03‑02‑2023 г.
 Основни параметри:
Продукт#327-212
ВидКнига
НаличностДа, на склад при доставчик
Физически е наличен при доставчик на store.bg
Издадена06-01-2022 г.
ИздателствоHodder Children's Books
Категории
ЕзикАнглийски
КорицаМека
Страници248
Тегло0.300 kg
EAN9781444957549
ISBN9781444957549
The Sad Ghost Club 2 - Lize Meddings - книга

The Sad Ghost Club 2


Lize Meddings

Цена:  26.00 лв.

Купи този продукт с 15% отстъпка при плащане с   
NewPay е нов начин за отложено плащане без оскъпяване. Избери отложено плащане с NewPay, при създаване на поръчката и ще получиш отстъпка 15% за всички ненамалени продукти.
 Доставка:
Доставка заСофияИзбери друго населено място
Цена за доставка2.90 лв. Безплатна доставка до адрес при поръчка над 75 лв.
Опция прегледДа, при всяка доставка.
Дати за доставка02‑02‑2023 г. или 03‑02‑2023 г.
 Основни параметри:
Продукт#327-212
ВидКнига
НаличностДа, на склад при доставчик
Физически е наличен при доставчик на store.bg
Издадена06-01-2022 г.
ИздателствоHodder Children's Books
Категории
ЕзикАнглийски
КорицаМека
Страници248
Тегло0.300 kg
EAN9781444957549
ISBN9781444957549
Описание
A heart-warming series about friendship, compassion and finding your kindred spirits. When two strangers meet at a party and realise they both feel different from everyone else there, they start the "The Sad Ghost Club" - a secret society for the anxious and alone, a club for people who think they don't belong.

But when a third ghost wants to join the club, things get a bit more complicated. Can the two ghosts overcome their insecurities and uncertainties in their new friendship, and find a way to welcome new members to the club?

Stunningly illustrated, this is Volume 2 in a new graphic novel series, for fans of "Heartstopper" and "Jennifer Niven", and for anyone who's ever felt invisible.
Страници от тази книга


Рейтинг
Рейтинг: 10.00 / 1 глас 
За да оцениш книгата "The Sad Ghost Club 2", избери цифрата отговаряща на твоята оценка по десетобалната система:



1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Мнения на посетители
 

Ако искаш да си първият дал мнение за тази книга, направи го сега!

Твоето име:
Тип:
e-mail:
Мнение:
 
Важна информация!
Мненията, които най-добре описват книгата, ще бъдат видими при всяко посещение на страницата. За да видиш всички останали мнения, натисни бутона "Покажи всички мнения". Без предупреждение ще бъдат изтривани коментари с обидно, расистко, клеветническо или друго съдържание, което нарушава добрия тон.
Търсене
Книги
Разгледай огромно разнообразие от календари за 2023 г.
NewPay
Намаление на хиляди книги