store.bg - бързо, лесно и удобно
store.bg - бързо, лесно и удобно!
Грижа за клиента   |   За контакти
Начало   Книги    Художествена литература    Чуждоезични романи и разкази    Love and Tacos: Ramon and Juli...
Начало   Книги    ...    Чуждоезични романи и раз...  
Използваме бисквитки, за да осигурим възможно най-доброто преживяване в нашия уебсайт. За да работи store.bg правилно е необходимо съгласие с употребата им!
Детайлни настройки
Съгласен съм с бисквитките

Love and Tacos: Ramon and Julieta


Alana Quintana Albertson

Love and Tacos: Ramon and Julieta - Alana Quintana Albertson - книга
Поръчай през телефона си сега.
Лесно е!
Цена:  28.00 лв.
Купи този и много други продукти с 15% отстъпка
при плащане с   
NewPay е нов начин за отложено плащане без оскъпяване. Избери отложено плащане с NewPay, при създаване на поръчката и ще получиш от 15% за всички ненамалени продукти.
 Доставка:
Доставка заСофияИзбери друго населено място
Цена за доставка3.90 лв. Безплатна доставка до адрес при поръчка над 75 лв.
Опция прегледДа, при всяка доставка.
Дати за доставка02‑12‑2022 г. или 05‑12‑2022 г.
 Основни параметри:
Продукт#326146
ВидКнига
НаличностДа, на склад при доставчик
Физически е наличен при доставчик на store.bg
Издадена01-02-2022 г.
ИздателствоBerkley Books
Категории
ЕзикАнглийски
КорицаМека
Страници336
Тегло0.400 kg
EAN9780593336229
ISBN9780593336229
Love and Tacos: Ramon and Julieta - Alana Quintana Albertson - книга

Love and Tacos: Ramon and Julieta


Alana Quintana Albertson

Цена:  28.00 лв.

Купи този продукт с 15% отстъпка при плащане с   
NewPay е нов начин за отложено плащане без оскъпяване. Избери отложено плащане с NewPay, при създаване на поръчката и ще получиш от 15% за всички ненамалени продукти.
 Доставка:
Доставка заСофияИзбери друго населено място
Цена за доставка3.90 лв. Безплатна доставка до адрес при поръчка над 75 лв.
Опция прегледДа, при всяка доставка.
Дати за доставка02‑12‑2022 г. или 05‑12‑2022 г.
 Основни параметри:
Продукт#326146
ВидКнига
НаличностДа, на склад при доставчик
Физически е наличен при доставчик на store.bg
Издадена01-02-2022 г.
ИздателствоBerkley Books
Категории
ЕзикАнглийски
КорицаМека
Страници336
Тегло0.400 kg
EAN9780593336229
ISBN9780593336229
Описание
A "PopSugar" and "BookBub" most anticipated romance of 2022!

When fate and tacos bring Ramon and Julieta together on the Day of the Dead, the star-crossed pair must make a choice: accept the bitter food rivalry that drives them apart or surrender to a love that consumes them - perfect for fans of Jane the Virgin!

Ramon Montez always achieves his goals. Whether that means collecting Ivy League degrees or growing his father's fast food empire, nothing sets Ramon off course. So when the sexy senorita who kissed him on the Day of the Dead runs off into the night with his heart, he determines to do whatever it takes to find her again.

Celebrity chef Julieta Campos has sacrificed everything to save her sea to table taqueria from closing. To her horror, she discovers that her new landlord is none other than the magnetic mariachi she hooked up with on Dia de los Muertos. Even worse, it was his father who stole her mother's taco recipe decades ago. Julieta has no choice but to work with Ramon, the man who destroyed her life's work and the one man who tempts and inspires her.

As San Diego's outraged community protests against the Taco King takeover and the divide between their families grows, Ramon and Julieta struggle to balance the rising tensions. But Ramon knows that true love is priceless and despite all of his successes, this is the one battle he refuses to lose.
Рейтинг
Рейтинг: 10.00 / 1 глас 
За да оцениш книгата "Love and Tacos: Ramon and Julieta", избери цифрата отговаряща на твоята оценка по десетобалната система:



1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Мнения на посетители
 

Ако искаш да си първият дал мнение за тази книга, направи го сега!

Твоето име:
Тип:
e-mail:
Мнение:
 
Важна информация!
Мненията, които най-добре описват книгата, ще бъдат видими при всяко посещение на страницата. За да видиш всички останали мнения, натисни бутона "Покажи всички мнения". Без предупреждение ще бъдат изтривани коментари с обидно, расистко, клеветническо или друго съдържание, което нарушава добрия тон.
Още интересни селекции
Джулия Филипс
Гари Вайнерчук
Натали Хейнс
People We Meet on Vacation - Emily Henry -
From the New York Times bestselling author of "Beach Read" comes a sparkling new novel that ...
Weather Girl - Rachel Lynn Solomon -
A TV meteorologist and a sports reporter scheme to reunite their divorced bosses with unforecasted ...
Delilah Green Doesn't Care - Ashley Herring Blake -
A clever and steamy queer romantic comedy about taking chances and accepting love with all its ...
Reacher: Killing Floor - Lee Child -
The first novel in Lee Child's Jack Reacher series.Ex-military policeman Jack Reacher is a drifter. ...
The Roughest Draft - Emily Wibberley -
A romance for the books.They were cowriting literary darlings until they hit a plot hole that turned ...
Love and Tacos: Ramon and Julieta - Alana Quintana Albertson -
A "PopSugar" and "BookBub" most anticipated romance of 2022!When fate and tacos ...
Търсене
Книги
Намаление на хиляди книги
Разгледай огромно разнообразие от календари за 2023 г.