Използваме бисквитки, за да осигурим възможно най-доброто преживяване в нашия уебсайт. За да работи store.bg правилно е необходимо съгласие с употребата им!
Детайлни настройки
Съгласен съм с бисквитките
store.bg - бързо, лесно и удобно
Начало   Книги    ...    ...    Художествена ли...  
store.bg - бързо, лесно и удобно!
Грижа за клиента   |   За контакти
Начало   Книги    Филология и езикознание    Чуждоезична литература    ...    My Heart & Other Black Holes ...
Търсене
Учебници
Хиляди книги на
супер изгодни цени
Книги
Списания

My Heart & Other Black Holes


Jasmine Warga

Цена:  18.90 лв.
Цена за доставка за гр. София - 2.90 лв.
Безплатна доставка за София при поръчка над 50 лв.
За цена и срок извън гр. София кликни тук.
Тази книга може да бъде доставена в дните:
Понеделник 18-11-2019 г., Вторник 19-11-2019 г. или
Сряда 20-11-2019 г.
Продукт#178008
ВидКнига
НаличностДа, на склад при доставчик
Физически е наличен при доставчик на store.bg
Издадена2015 г.
ИздателствоHodder & Stoughton
Категории
ЕзикАнглийски
КорицаМека
Страници320
Размери13.00 / 19.70 / 2.00 cm
Тегло0.221 kg
EAN9781444791532
ISBN9781444791532
Описание
A brilliant and heartbreaking new novel for fans of John Green's "The Fault in Our Stars" and Rainbow Rowell's "Eleanor & Park", about two strangers who want to die... and, in meeting each other, learn how to live.

I'm getting higher and higher and I feel the swing set creak.
"Be careful,' he says. Why?' I'm not thinking about being careful. I'm thinking about one last push, of letting go, of flying, and of falling. You aren't allowed to die without me," he whispers.

Aysel and Roman are practically strangers, but they've been drawn into an unthinkable partnership. In a month's time, they plan to commit suicide - together. Aysel knows why she wants to die: being the daughter of a murderer doesn't equal normal, well-adjusted teenager. But she can't figure out why handsome, popular Roman wants to end it all....and why he's even more determined than she is. With the deadline getting closer, something starts to grow between Aysel and Roman - a feeling she never thought she would experience. It seems there might be something to live for, after all - but is Aysel in so deep she can't turn back?
"A fearless, taboo - busting debut, sensitive and authentic."
Gavin Extence, author of the universe Versus Alex Woods
Страници от тази книга






Рейтинг
Рейтинг: 10.00 / 1 глас 
За да оцените книгата "My Heart & Other Black Holes", изберете цифрата отговаряща на Вашата оценка по десетобалната система:



1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Други интересни предложения
Dark Tower - book 2: The Drawing of the Three - Stephen King -
Dark Tower - book 2: The Drawing of the Three
Stephen King
Hodder & Stoughton
Цена:  16.90 лв.
A Game of Ghosts - John Connolly -
A Game of Ghosts
John Connolly
Hodder & Stoughton
Цена:  16.90 лв.
End of Watch - Stephen King -
End of Watch
Stephen King
Hodder & Stoughton
Цена:  16.90 лв.
The Rooster Bar - John Grisham -
The Rooster Bar
John Grisham
Hodder & Stoughton
Цена:  14.90 лв.
The Skin Collector - Jeffery Deaver -
The Skin Collector
Jeffery Deaver
Hodder & Stoughton
Цена:  19.90 лв.
Camino Island - John Grisham -
Camino Island
John Grisham
Hodder & Stoughton
Цена:  14.90 лв.
Generation Next - Oli White -
Generation Next
Oli White
Hodder & Stoughton
Цена:  18.90 лв.
Six of Crows - book 1: Collector's Edition - Leigh Bardugo -
Six of Crows - book 1: Collector's Edition
Leigh Bardugo
Hodder & Stoughton
Цена:  34.00 лв.
Gwendy's Button Box - Stephen King, Richard Chizmar -
Gwendy's Button Box
Stephen King, Richard Chizmar
Hodder & Stoughton
Цена:  20.90 лв.
Us - David Nicholls -
Us
David Nicholls
Hodder & Stoughton
Цена:  19.50 лв.
Мнения на посетители
 

Ако искате да сте първият дал мнение за тази книга, направете го сега!

Вашето име:
Тип:
e-mail:
Мнение:
 
Важна информация!
Мненията, които най-добре описват книгата, ще бъдат видими при всяко посещение на страницата. За да видите всички останали мнения, моля натиснете бутона "Покажи всички мнения". Без предупреждение ще бъдат изтривани коментари с обидно, расистко, клеветническо или друго съдържание, което нарушава добрия тон.
Закупилите тази книга, купуват също
One of us is lying - Karen McManus - книга

One of us is lying


Karen McManus

Penguin Books
Цена:  18.90 лв.
A geek, a jock, a criminal, a princess. A murder. Who would you believe? Five students walk into detention. Only four leave alive. Yale hopeful Bronwyn has never publicly broken a rule. Sports star Cooper only knows what he's doing in the baseball diamond. Bad boy Nate is one misstep away from a life of crime. Prom queen Addy is holding together the cracks in her perfect life. And outsider Simon, creator of the notorious gossip app at Bayview High, won't ever talk about any of them again. He dies 24 hours before he could post their deepest secrets online. Investigators conclude it's no accident. All of them ...
The Great Gatsby - F. Scott Fitzgerald - книга

The Great Gatsby


F. Scott Fitzgerald

Wordsworth
Цена:  5.90 лв.
Продуктът е представен с вътрешни страници
Generally considered to be F. Scott Fitzgerald's finest novel, The Great Gatsby is a consummate summary of the "roaring twenties", and a devastating expose of the "Jazz Age". Through the narration of Nick Carraway, the reader is taken into the superficially glittering world of the mansions which lined the Long Island shore in the 1920s, to encounter Nick's cousin Daisy, her brash but wealthy husband Tom Buchanan, Jay Gatsby and the mystery that surrounds him. The Great Gatsby is an undisputed classic of American literature from the period following the First World War and is one of the great ...
Simon vs the Homo Sapiens Agenda - Becky Albertalli - книга

Simon vs the Homo Sapiens Agenda


Becky Albertalli

Penguin Books
Цена:  18.00 лв.
Продуктът е представен с вътрешни страници
Straight people should have to come out too. And the more awkward it is, the better. Simon Spier is sixteen and trying to work out who he is - and what he's looking for. But when one of his emails to the very distracting Blue falls into the wrong hands, things get all kinds of complicated. Because, for Simon, falling for Blue is a big deal... It's a holy freaking huge awesome deal."The love child of John Green and Rainbow Rowell." Teen Vogue ...

My Heart & Other Black Holes


Jasmine Warga

Поръчай през телефона си сега.
Лесно е!
Цена:  18.90 лв.
Цена за доставка за гр. София - 2.90 лв.
Безплатна доставка за София при поръчка над 50 лв.
За цена и срок извън гр. София кликни тук.
Тази книга може да бъде доставена в дните:
Понеделник 18-11-2019 г., Вторник 19-11-2019 г. или
Сряда 20-11-2019 г.
Продукт#178008
ВидКнига
НаличностДа, на склад при доставчик
Физически е наличен при доставчик на store.bg
Издадена2015 г.
ИздателствоHodder & Stoughton
Категории
ЕзикАнглийски
КорицаМека
Страници320
Размери13.00 / 19.70 / 2.00 cm
Тегло0.221 kg
EAN9781444791532
ISBN9781444791532
Описание
A brilliant and heartbreaking new novel for fans of John Green's "The Fault in Our Stars" and Rainbow Rowell's "Eleanor & Park", about two strangers who want to die... and, in meeting each other, learn how to live.

I'm getting higher and higher and I feel the swing set creak.
"Be careful,' he says. Why?' I'm not thinking about being careful. I'm thinking about one last push, of letting go, of flying, and of falling. You aren't allowed to die without me," he whispers.

Aysel and Roman are practically strangers, but they've been drawn into an unthinkable partnership. In a month's time, they plan to commit suicide - together. Aysel knows why she wants to die: being the daughter of a murderer doesn't equal normal, well-adjusted teenager. But she can't figure out why handsome, popular Roman wants to end it all....and why he's even more determined than she is. With the deadline getting closer, something starts to grow between Aysel and Roman - a feeling she never thought she would experience. It seems there might be something to live for, after all - but is Aysel in so deep she can't turn back?
"A fearless, taboo - busting debut, sensitive and authentic."
Gavin Extence, author of the universe Versus Alex Woods
Страници от тази книга
Други интересни предложения
Six of Crows - book 1: Collector's Edition
Leigh Bardugo
Продуктът е представен с вътрешни страници
Цена:  34.00 лв.
A Game of Ghosts
John Connolly
Цена:  16.90 лв.
The Rooster Bar
John Grisham
Цена:  14.90 лв.
Camino Island
John Grisham
Цена:  14.90 лв.
Gwendy's Button Box
Stephen King, Richard Chizmar
Цена:  20.90 лв.
Dark Tower - book 2: The Drawing of the Three
Stephen King
Продуктът е представен с вътрешни страници
Цена:  16.90 лв.
End of Watch
Stephen King
Цена:  16.90 лв.
The Skin Collector
Jeffery Deaver
Продуктът е представен с вътрешни страници
Цена:  19.90 лв.
Generation Next
Oli White
Продуктът е представен с вътрешни страници
Цена:  18.90 лв.
Us
David Nicholls
Продуктът е представен с вътрешни страници
Цена:  19.50 лв.
Назад към "Художествена чуждоезична литература"
Нова земя
Екхарт Толе
Мартин Касабов - книга
"Когато великани ходеха по земята" е колекция от 42 разказа на границата на съзнанието и съня.
Златна книга на приказките
Класически приказки в ново луксозно издание на "СофтПрес".
Безплатна доставка за София, 2.90 за провинцията!
Six of Crows - book 1: Collector's Edition - Leigh Bardugo -
Six of Crows - book 1: ...
Leigh Bardugo
Цена:  34.00 лв.
Camino Island - John Grisham -
Camino Island
John Grisham
Цена:  14.90 лв.
End of Watch - Stephen King -
End of Watch
Stephen King
Цена:  16.90 лв.
Embassy of the Dead - Will Mabbitt -
Embassy of the Dead
Will Mabbitt
Цена:  16.90 лв.
The Rooster Bar - John Grisham -
The Rooster Bar
John Grisham
Цена:  14.90 лв.
A Game of Ghosts - John Connolly -
A Game of Ghosts
John Connolly
Цена:  16.90 лв.
Generation Next - Oli White -
Generation Next
Oli White
Цена:  18.90 лв.
Намаление на хиляди книги
Artesania Latina - кораби от дърво