store.bg - бързо, лесно и удобно
store.bg - бързо, лесно и удобно!
Използваме бисквитки, за да осигурим възможно най-доброто преживяване в нашия уебсайт. За да работи store.bg правилно е необходимо съгласие с употребата им!
Детайлни настройки
Съгласен съм с бисквитките
Грижа за клиента   |   За контакти
Начало   Книги    Филология и езикознание    Чуждоезична литература    ...    My Heart & Other Black Holes ...
Начало   Книги    ...    ...    Художествена ли...  
Търсене
Хиляди книги на
супер изгодни цени
Книги
Списания

My Heart & Other Black Holes


Jasmine Warga

Цена:  18.90 лв.
Цена за доставка за гр. София - 2.90 лв.
Безплатна доставка за София при поръчка над 50 лв.
За цена и срок извън гр. София кликни тук.
Тази книга може да бъде доставена в дните:
Понеделник 02-03-2020 г. или
Вторник 03-03-2020 г.
Продукт#178008
ВидКнига
НаличностДа, на склад при доставчик
Физически е наличен при доставчик на store.bg
Издадена2015 г.
ИздателствоHodder & Stoughton
Категории
ЕзикАнглийски
КорицаМека
Страници320
Размери13.00 / 19.70 / 2.00 cm
Тегло0.221 kg
EAN9781444791532
ISBN9781444791532
Описание
A brilliant and heartbreaking new novel for fans of John Green's "The Fault in Our Stars" and Rainbow Rowell's "Eleanor & Park", about two strangers who want to die... and, in meeting each other, learn how to live.

I'm getting higher and higher and I feel the swing set creak.
"Be careful,' he says. Why?' I'm not thinking about being careful. I'm thinking about one last push, of letting go, of flying, and of falling. You aren't allowed to die without me," he whispers.

Aysel and Roman are practically strangers, but they've been drawn into an unthinkable partnership. In a month's time, they plan to commit suicide - together. Aysel knows why she wants to die: being the daughter of a murderer doesn't equal normal, well-adjusted teenager. But she can't figure out why handsome, popular Roman wants to end it all....and why he's even more determined than she is. With the deadline getting closer, something starts to grow between Aysel and Roman - a feeling she never thought she would experience. It seems there might be something to live for, after all - but is Aysel in so deep she can't turn back?
"A fearless, taboo - busting debut, sensitive and authentic."
Gavin Extence, author of the universe Versus Alex Woods
Страници от тази книга






Рейтинг
Рейтинг: 10.00 / 1 глас 
За да оцените книгата "My Heart & Other Black Holes", изберете цифрата отговаряща на Вашата оценка по десетобалната система:



1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Други интересни предложения
The Skin Collector - Jeffery Deaver -
The Skin Collector
Jeffery Deaver
Hodder & Stoughton
Цена:  19.90 лв.
Revival - Stephen King -
Revival
Stephen King
Hodder & Stoughton
Цена:  18.90 лв.
Elevation - Stephen King -
Elevation
Stephen King
Hodder & Stoughton
Цена:  18.90 лв.
The October List - Jeffery Deaver -
The October List
Jeffery Deaver
Hodder & Stoughton
Цена:  17.90 лв.
Six of Crows - book 1: Collector's Edition - Leigh Bardugo -
Six of Crows - book 1: Collector's Edition
Leigh Bardugo
Hodder & Stoughton
Цена:  34.00 лв.
The Wizards of Once - book 1 - Cressida Cowell -
The Wizards of Once - book 1
Cressida Cowell
Hodder & Stoughton
Цена:  16.90 лв.
Generation Next - Oli White -
Generation Next
Oli White
Hodder & Stoughton
Цена:  18.90 лв.
End of Watch - Stephen King -
End of Watch
Stephen King
Hodder & Stoughton
Цена:  16.90 лв.
The Wizards of Once - book 2: Twice Magic - Cressida Cowell -
The Wizards of Once - book 2: Twice Magic
Cressida Cowell
Hodder & Stoughton
Цена:  18.90 лв.
Dark Tower - book 2: The Drawing of the Three - Stephen King -
Dark Tower - book 2: The Drawing of the Three
Stephen King
Hodder & Stoughton
Цена:  16.90 лв.
Мнения на посетители
 

Ако искате да сте първият дал мнение за тази книга, направете го сега!

Вашето име:
Тип:
e-mail:
Мнение:
 
Важна информация!
Мненията, които най-добре описват книгата, ще бъдат видими при всяко посещение на страницата. За да видите всички останали мнения, моля натиснете бутона "Покажи всички мнения". Без предупреждение ще бъдат изтривани коментари с обидно, расистко, клеветническо или друго съдържание, което нарушава добрия тон.
Закупилите тази книга, купуват също
Simon vs the Homo Sapiens Agenda - Becky Albertalli - книга

Simon vs the Homo Sapiens Agenda


Becky Albertalli

Penguin Books
Цена:  18.00 лв.
Продуктът е представен с вътрешни страници
Straight people should have to come out too. And the more awkward it is, the better. Simon Spier is sixteen and trying to work out who he is - and what he's looking for. But when one of his emails to the very distracting Blue falls into the wrong hands, things get all kinds of complicated. Because, for Simon, falling for Blue is a big deal... It's a holy freaking huge awesome deal."The love child of John Green and Rainbow Rowell." Teen Vogue ...
One of us is lying - Karen McManus - книга

One of us is lying


Karen McManus

Penguin Books
Цена:  18.90 лв.
A geek, a jock, a criminal, a princess. A murder. Who would you believe? Five students walk into detention. Only four leave alive. Yale hopeful Bronwyn has never publicly broken a rule. Sports star Cooper only knows what he's doing in the baseball diamond. Bad boy Nate is one misstep away from a life of crime. Prom queen Addy is holding together the cracks in her perfect life. And outsider Simon, creator of the notorious gossip app at Bayview High, won't ever talk about any of them again. He dies 24 hours before he could post their deepest secrets online. Investigators conclude it's no accident. All of them ...
The Great Gatsby - F. Scott Fitzgerald - книга

The Great Gatsby


F. Scott Fitzgerald

Wordsworth
Цена:  5.90 лв.
Продуктът е представен с вътрешни страници
Generally considered to be F. Scott Fitzgerald's finest novel, The Great Gatsby is a consummate summary of the "roaring twenties", and a devastating expose of the "Jazz Age". Through the narration of Nick Carraway, the reader is taken into the superficially glittering world of the mansions which lined the Long Island shore in the 1920s, to encounter Nick's cousin Daisy, her brash but wealthy husband Tom Buchanan, Jay Gatsby and the mystery that surrounds him. The Great Gatsby is an undisputed classic of American literature from the period following the First World War and is one of the great ...

My Heart & Other Black Holes


Jasmine Warga

Поръчай през телефона си сега.
Лесно е!
Цена:  18.90 лв.
Цена за доставка за гр. София - 2.90 лв.
Безплатна доставка за София при поръчка над 50 лв.
За цена и срок извън гр. София кликни тук.
Тази книга може да бъде доставена в дните:
Понеделник 02-03-2020 г. или
Вторник 03-03-2020 г.
Продукт#178008
ВидКнига
НаличностДа, на склад при доставчик
Физически е наличен при доставчик на store.bg
Издадена2015 г.
ИздателствоHodder & Stoughton
Категории
ЕзикАнглийски
КорицаМека
Страници320
Размери13.00 / 19.70 / 2.00 cm
Тегло0.221 kg
EAN9781444791532
ISBN9781444791532
Описание
A brilliant and heartbreaking new novel for fans of John Green's "The Fault in Our Stars" and Rainbow Rowell's "Eleanor & Park", about two strangers who want to die... and, in meeting each other, learn how to live.

I'm getting higher and higher and I feel the swing set creak.
"Be careful,' he says. Why?' I'm not thinking about being careful. I'm thinking about one last push, of letting go, of flying, and of falling. You aren't allowed to die without me," he whispers.

Aysel and Roman are practically strangers, but they've been drawn into an unthinkable partnership. In a month's time, they plan to commit suicide - together. Aysel knows why she wants to die: being the daughter of a murderer doesn't equal normal, well-adjusted teenager. But she can't figure out why handsome, popular Roman wants to end it all....and why he's even more determined than she is. With the deadline getting closer, something starts to grow between Aysel and Roman - a feeling she never thought she would experience. It seems there might be something to live for, after all - but is Aysel in so deep she can't turn back?
"A fearless, taboo - busting debut, sensitive and authentic."
Gavin Extence, author of the universe Versus Alex Woods
Страници от тази книга
Други интересни предложения
Elevation
Stephen King
Продуктът е нов за каталога на store.bg
Продуктът е представен с вътрешни страници
Цена:  18.90 лв.
The Wizards of Once - book 1
Cressida Cowell
Цена:  16.90 лв.
The Wizards of Once - book 2: Twice Magic
Cressida Cowell
Цена:  18.90 лв.
Revival
Stephen King
Възможна е експресна доставка само за 4 часа в рамките на София, в работни дни от 10:00 до 20:00 часа.
Цена:  18.90 лв.
Six of Crows - book 1: Collector's Edition
Leigh Bardugo
Продуктът е представен с вътрешни страници
Цена:  34.00 лв.
The Skin Collector
Jeffery Deaver
Продуктът е представен с вътрешни страници
Цена:  19.90 лв.
The October List
Jeffery Deaver
Продуктът е представен с вътрешни страници
Цена:  17.90 лв.
Generation Next
Oli White
Продуктът е представен с вътрешни страници
Цена:  18.90 лв.
End of Watch
Stephen King
Цена:  16.90 лв.
Dark Tower - book 2: The Drawing of the Three
Stephen King
Продуктът е представен с вътрешни страници
Цена:  16.90 лв.
Назад към "Художествена чуждоезична литература"
Янислава Вълкова
Борислава Люцканова
ТВ сериалът по книгата на Умберто Еко вече и в България.
Кои са номинираните филми, екранизирани по книги?
Безплатна доставка за София, 2.90 за провинцията!
After - Anna Todd -
Цена:  18.90 лв.
Ross Poldark - Winston Graham -
Цена:  21.90 лв.
It - Stephen King -
Цена:  18.90 лв.
Carrie. The shining. 'Salem's lot - Stephen King -
Цена:  56.00 лв.
The Toll - Neal Shusterman -
Цена:  18.90 лв.
Restart/Relith - Anita Ninova -
Цена:  20.00 лв.
It - Stephen King -
Цена:  18.90 лв.
Elevation - Stephen King -
Цена:  18.90 лв.
Six of Crows - book 1: Collector's Edition - Leigh Bardugo -
Цена:  34.00 лв.
Springtime Stories - Enid Blyton -
Цена:  12.90 лв.
Summer Adventure Stories - Enid Blyton -
Цена:  12.90 лв.
Embassy of the Dead - Will Mabbitt -
Цена:  16.90 лв.
The Rooster Bar - John Grisham -
Цена:  14.90 лв.
A Game of Ghosts - John Connolly -
Цена:  16.90 лв.
Generation Next - Oli White -
Цена:  18.90 лв.
Revival - Stephen King -
Цена:  18.90 лв.
Намаление на хиляди книги
Мартеници